Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Karton |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 113 x 64 cm (h x b) |
Incl. lijst | 120 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraai en groot olieverf werk op karton van Nico Vrielink voorzien van een lijst. Het werk is in goede conditie. De lijst is niet nieuw maar in goede conditie. U kunt het werk direct ophangen.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Starttijd | 27-11-2023 om 8:11 |
Eindtijd | 11-12-2023 om 19:45 |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |