Nico Vrielink - - zonder titel maar met lijst!

Nico Vrielink - - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 895!
Nico Vrielink - - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 895!Nico Vrielink - - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 895!Nico Vrielink - - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 895!Nico Vrielink - - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 895!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1994
DragerKarton
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen113 x 64 cm (h x b)
Incl. lijst120 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai en groot olieverf werk op karton  van Nico Vrielink voorzien van een lijst. Het werk is in goede conditie.  De lijst is niet nieuw maar in goede conditie. U kunt het werk direct ophangen.

Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Nico Vrielink (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3546 verkochte items
Alle items van deze verkoper (473)
71 cm
120 cm
64 cm
113 cm
Starttijd27-11-2023 om 8:11
Eindtijd11-12-2023 om 19:45
Openingsbod € 895
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland