14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 1935 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 19 x 15 cm (h x b) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
In perfecte staat, geen beschadigingen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogvliet rotterdam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Hoogvliet Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 24-5-2022 om 11:46 |
Eindtijd | 17-8-2022 om 19:30 |