Niet of onleesbaar gesigneerd - 103 st., inclusief 12 dubbele, klein grafiek uit Duitsland en Oostenrijk 20e eeu - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 103 st., inclusief 12 dubbele, klein grafiek uit Duitsland en Oostenrijk 20e eeu kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 6,90 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - 103 st., inclusief 12 dubbele, klein grafiek uit Duitsland en Oostenrijk 20e eeu kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 103 st., inclusief 12 dubbele, klein grafiek uit Duitsland en Oostenrijk 20e eeu kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 103 st., inclusief 12 dubbele, klein grafiek uit Duitsland en Oostenrijk 20e eeu kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 103 st., inclusief 12 dubbele, klein grafiek uit Duitsland en Oostenrijk 20e eeu kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 103 st., inclusief 12 dubbele, klein grafiek uit Duitsland en Oostenrijk 20e eeu kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 103 st., inclusief 12 dubbele, klein grafiek uit Duitsland en Oostenrijk 20e eeu kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 103 st., inclusief 12 dubbele, klein grafiek uit Duitsland en Oostenrijk 20e eeu kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Orlandof

Lid sinds 2020
13 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

1.    Gesegnete Weihnachten – F.H. Baron Blittersdorff

2.    Kerstwensch 1937 – onbekende ontwerper

3.    Weihnachtsgruesse - onbekende ontwerper

4.    Alles gute fur 1938 - onbekende ontwerper

5.    Nieuwjaarswens Rhebergen 1984 – Eugen Dorr

6.    Prettige feestdagen 1936b – Otto Feil

7.    In memoriam 1967 - Otto Feil

8.    Ein gutes Jahr 1959 - Otto Feil

9.    Linz 1959 voor Max Kislinger - Otto Feil

10. Schoener 1953 - Otto Feil

11. Ein gutes neues Jahr 1964 - Otto Feil

12. Felix Annum 1961 - Otto Feil

13. Wenskaart 1963 - Otto Feil

14. Wenskaart fam. Winkeler- Otto Feil

15. Wenskaart 1957 - Otto Feil

16. Nieuwjaarskaart 1959 - Otto Feil

17. In memoriam 1934 - Otto Feil

18. Nieuwjaarskaart 1966 - Otto Feil

19. Herzlichen Dank - Otto Feil

20. Telefoon-adreskaart - Otto Feil

21. Merry Christmas - Otto Feil

22. Nieuwjaarskaart 1936 – Frans Gauweck

23. Frohes Neujahr – Kurt Grosspietsch

24. Herzlichen Glueckwunsch - Kurt Grosspietsch

25. Hartelijk dank 1950 – Ernst Gruenewald, naamstempel achterzijde, in tweevoud

26. Hartelijk dank 1950 – Ernst Gruenewald

27. Aankondiging - Ernst Gruenewald, potlood gesigneerd l.o.

28. Geboortekaart 1955 - Ernst Gruenewald, potlood gesigneerd r.o.

29. Ein gutes Jahr 1936 – Willy Harwerth, in tweevoud

30. Ein gutes neues Jahr 1936 – Franz Glatner

31. Herzlichen Gluckwuenschen – Karl Haselboeck

32. Prosit 1952 - Karl Haselboeck

33. Adreskaart - Karl Haselboeck

34. Weihnachten 1933 - Karl Haselboeck

35. Heimat - Karl Haselboeck

36. Herzlichen dank 1934 - Karl Haselboeck

37. Geboortekaart 1939 - Karl Haselboeck

38. Herzlichen Dank - Karl Haselboeck

39. Herzlichen Dank - Karl Haselboeck

40. Alles Gute 1941 - Karl Haselboeck

41. Verjaarskaart 1938 - Karl Haselboeck

42. Glueckwuensch - Karl Haselboeck

43. Gratuliert - Karl Haselboeck

44. Herzlichen Dank 1936 - Karl Haselboeck, in tweevoud

45. Herzlichen Dank 1933 - Karl Haselboeck

46. Hartelijke gelukwenschen - Karl Haselboeck in tweevoud

47. Hartelijk dank, zwart - Karl Haselboeck in drievoud, stempel / signatuur achterzijde

48. Hartelijk dank, rood. - Karl Haselboeck in drievoud, stempel / signatuur achterzijde

49. Herzlichen Dank 1934 - Karl Haselboeck

50. Ein gute Jahr 1952 – Toni Hofer

51. Linz 1950 – Toni Hofer

52. NBieuwjaarsgroet 1959 – Toni Hofer

53. Gelukwensch – Toni Hofer, naamstempel achterzijde

54. Berg oorstelling – Toni Hofer

55. Nieuwjaarskaart 1969 Hermann Huffert

56. Wenskaart – Hermann Huffert

57. Zufrieden 1961 – Hermann Huffert

58. Gute Wunschen 1971 - Hermann Huffert

59. Drie koningen 1988 - Hermann Huffert

60. Wenskaart 1934 – Wilhelm Johannsen

61. Wenskaart 1935 – Wilhelm Johannsen, in tweevoud

62. Wenskaart 1936 – Wilhelm Johannsen

63. Wenskaart 1937 – Wilhelm Johannsen

64. Buchbinderei – Hannes Joos

65. Vrolijk Paaschfeest 1935 – Max Kislinger, in drievoud

66. Verhuiskaart 1937 - Max Kislinger, in tweevoud

67. Adreskaart - Max Kislinger

68. Wenskaart - Max Kislinger

69. Wenskaart - Max Kislinger

70. Adreskaart - Max Kislinger

71. Bedankkaart - Max Kislinger

72. Geboortekaart - Max Kislinger

73. Nieuwjaarskaart 1970 - Max Kislinger

74. Nieuwjaarskaart 1960 - Max Kislinger

75. Nieuwjaarkaart 1939 - Max Kislinger

76. Zalig kerstfeest 1950 - Max Kislinger

77. Alle goeds 1969 - Max Kislinger

78. Wenskaart 1940 - Max Kislinger

79. Prost 1954 - Max Kislinger

80. Wenskaart - Max Kislinger

81. Geboortekaart 1939 -Klimbacher

82. Wenskaart – Klimbacher, potlood gesigneerd

83. Wenskaart – Klimbacher, potlood gesigneerd

84. Wenskaart – Klimbacher, potlood gesigneerd

85. Wenskaart 1938  – Klimbacher, potlood gesigneerd

86. Verlovingskaart 1937 - Klimbacher, potlood gesigneerd, in tweevoud

87. Wenskaart - Klimbacher, potlood gesigneerd

88. Wenskaart - Klimbacher, potlood gesigneerd

89. Wenskaart kerst - Klimbacher, potlood gesigneerd

90. Bedankkaart - Klimbacher, potlood gesigneerd

91. Nieuwjaarskaart 1958 – H. Kuechel

Goed bewaarde gebleven, zonder vouwen of kreukels, sommige opgeplakt. Altijd in gesloten cassettes bewaard.

Dit item is verkocht voor 6,90(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-01-2021 om 13:40
Eindtijd:22-01-2021 om 20:22
Biedingen (4)
Senator
21 jan. / 23:07
€ 6
LilianBakker
21 jan. / 23:07
€ 5
Senator
21 jan. / 21:24
€ 3
Hedo
19 jan. / 17:02
€ 1