Niet of onleesbaar gesigneerd - Aardewerken object met tekst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aardewerken object met tekst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Aardewerken object met tekst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aardewerken object met tekst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aardewerken object met tekst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aardewerken object met tekst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aardewerken object met tekst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aardewerken object met tekst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aardewerken object met tekst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
Jaartal1975
TechniekSteen
Afmetingen10 cm x 21 cm x 24 cm (h x b x d)
Gewicht1057 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Aardewerken object in lampvorm met een tekst op de bovenzijde. De signatuur op de achterzijde is onleesbaar.

Herkomst: Gemeente Den Haag.

ConditieRedelijk

Wat barsten te zien. Ook is de "tuit"  beschadigd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (84)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45584 verkochte items
Alle items van deze verkoper (835)
21
10
24
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2022 om 17:40
Eindtijd:15-08-2022 om 19:02
Biedingen (4)
sleeuwen
15 aug. / 18:50
€ 10
Rickvp
15 aug. / 15:24
€ 5
ockhuizen
09 aug. / 00:48
€ 3
pvdstad
05 aug. / 23:12
€ 1