Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Havengezicht van de Roemeense kunstenaar Gheorge Vlad Botan - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Havengezicht van de Roemeense kunstenaar Gheorge Vlad Botan kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 106,95 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Havengezicht van de Roemeense kunstenaar Gheorge Vlad Botan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Havengezicht van de Roemeense kunstenaar Gheorge Vlad Botan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Havengezicht van de Roemeense kunstenaar Gheorge Vlad Botan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Havengezicht van de Roemeense kunstenaar Gheorge Vlad Botan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Havengezicht van de Roemeense kunstenaar Gheorge Vlad Botan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Havengezicht van de Roemeense kunstenaar Gheorge Vlad Botan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Havengezicht van de Roemeense kunstenaar Gheorge Vlad Botan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Havengezicht van de Roemeense kunstenaar Gheorge Vlad Botan kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2079 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal2007
StijlAbstract
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 28 cm (h x b)
Lijst43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Abstract Havengezicht van de Roemeense kunstenaar Gheorge Vlad Botan, in nieuwstaat. Linksonder gedateerd '07 en gesigneerd en aan de achterzijde ook voorzien van naam en adres.

Uitstekende conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2079 verkochte items
43 cm
43 cm
28 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 106,95(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-07-2020 om 13:15
Eindtijd:03-08-2020 om 20:30
Biedingen (16)
wammes
03 aug. / 20:21
€ 93
CoLa
03 aug. / 20:21
€ 85
CoLa
03 aug. / 20:16
€ 82
wammes
03 aug. / 20:16
€ 72
wammes
03 aug. / 20:14
€ 55
CoLa
03 aug. / 20:14
€ 51
wammes
03 aug. / 20:14
€ 46
CoLa
03 aug. / 20:14
€ 41
wammes
03 aug. / 20:00
€ 35
CoLa
03 aug. / 19:59
€ 30
wammes
03 aug. / 19:59
€ 25
CoLa
03 aug. / 19:59
€ 25
wammes
03 aug. / 19:33
€ 20
CoLa
03 aug. / 19:33
€ 15
CoLa
03 aug. / 13:26
€ 3
123kunst
02 aug. / 22:55
€ 1