Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Willem Boon - Olieverf op doek, Kompositie 1964 - Ingelijst
Ad Blok van der Velden - Mediterraans huis, olieverf op doek
Wim Carrein - Barok Interieur, olieverf op doek (ingelijst)
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 2 kg.
Garantie | |||||