Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Zonder titel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44012 verkochte items
Alle items van deze verkoper (447)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Herkomst: Collectie Otto Schaap

Het werk is in goede staat, maar heeft hier en daar zeer lichte beschadiging aan de randen van het doek.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44012 verkochte items
22 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-12-2020 om 12:16
Eindtijd:13-12-2020 om 20:23
Biedingen (9)
delels
13 dec. / 18:02
€ 30
bora
11 dec. / 19:04
€ 25
delels
11 dec. / 12:28
€ 20
bora
10 dec. / 18:09
€ 15
delels
02 dec. / 18:35
€ 10
mineur
02 dec. / 18:35
€ 5
delels
02 dec. / 18:35
€ 5
mineur
02 dec. / 15:32
€ 3
nelleke1958
02 dec. / 13:09
€ 1