Niet of onleesbaar gesigneerd - Antieke 19e eeuwse geel koperen kandelaar van een Romeinse Soldaat - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Antieke 19e eeuwse geel koperen kandelaar van een Romeinse Soldaat kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 15,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Antieke 19e eeuwse geel koperen kandelaar van een Romeinse Soldaat kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antieke 19e eeuwse geel koperen kandelaar van een Romeinse Soldaat kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antieke 19e eeuwse geel koperen kandelaar van een Romeinse Soldaat kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antieke 19e eeuwse geel koperen kandelaar van een Romeinse Soldaat kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antieke 19e eeuwse geel koperen kandelaar van een Romeinse Soldaat kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Antieke 19e eeuwse geel koperen kandelaar van een Romeinse Soldaat kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2079 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Periode1850 t/m 1900
Afmetingen22 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht725 gram
GemerktOngesigneerd
Antieke geel koperen kandelaar van een Romeinse Soldaat, in prima gebruikte conditie. Mooi patina, niet gesigneerd.

Onbeschadigde conditie. Mooie patina.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(40)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2079 verkochte items
10
22
10
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:13-02-2019 om 20:07
Eindtijd:27-02-2019 om 22:20
Biedingen (2)
JasperD
20 feb. / 21:35
€ 15
CorryM
16 feb. / 14:46
€ 10