Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel Molen met water en Wandelaar - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel Molen met water en Wandelaar kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel Molen met water en Wandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel Molen met water en Wandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Aquarel Molen met water en Wandelaar kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Aquarel
Stijl Romantisch
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 29 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Mooie aquarel van een  molen aan het water en wandelaar
Mooie aquarel van Molen
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (77)

Geplaatst door  ciscus_9com
157 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
19.5 cm
29 cm