Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Nouveau stroomglazuren aardewerk vaasje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Nouveau stroomglazuren aardewerk vaasje kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Nouveau stroomglazuren aardewerk vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Nouveau stroomglazuren aardewerk vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Nouveau stroomglazuren aardewerk vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Nouveau stroomglazuren aardewerk vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Nouveau stroomglazuren aardewerk vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Nouveau stroomglazuren aardewerk vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Nouveau stroomglazuren aardewerk vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Nouveau stroomglazuren aardewerk vaasje kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1910 t/m 1929
StijlJugendstil
Afmetingen16 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt

Art Nouveau stroomglazuren aardewerk vaasje in de kleuren groen, grijs en geel. Rode scherf aardewerk. Oud vaasje beetje in de stijl van Brouwers Aardewerk, maar helaas niet gemerkt dus onbekend wie de maker is. Het vaasje heet een klein haarlijntje aan de zijkant.
Prijs is inclusief 21% BTW

De vaas heeft een klein haarlijntje.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(38)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
12
16
12
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-06-2022 om 13:23
Eindtijd:29-06-2022 om 22:07
Biedingen (4)
Pieterke
28 jun. / 23:27
€ 10
Frank_Kooijman
25 jun. / 12:02
€ 5
Annetted
25 jun. / 10:19
€ 3
Frank_Kooijman
23 jun. / 16:39
€ 1