Onbekend - Bali, geïnspireerd op de Nederlandse Art Deco

Onbekend - Bali, geïnspireerd op de Nederlandse Art Deco kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend - Bali, geïnspireerd op de Nederlandse Art Deco kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Bali, geïnspireerd op de Nederlandse Art Deco kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Bali, geïnspireerd op de Nederlandse Art Deco kopen? Bied vanaf 20!
  • Onbekend
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1940
Techniek Hout
Stijl Art Deco
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 67 x 15 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Oplage unicum
Dit werk is onderdeel van de Beelden & Objecten Special special.
Fraai Balinees beeldhouwwerk uit de jaren veertig van de vorige eeuw,  geïnspireerd op de Nederlandse Art Deco. In zeer goede staat.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (117)

Geplaatst door  Margie
592 verkochte items
Alle items (15)
15
67
8