Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de vulkaan kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
Lijst55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Indonesisch werk 2Oe eeuw. Werk is in prima conditie. Lijst heeft lichte gebruikssporen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (29)

Geplaatst door  Bernardenbeppie
FA. (8)

Lid sinds 2020
277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
70 cm
55 cm
60 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2023 om 16:11
Eindtijd:25-01-2023 om 20:26
De_Vreemdeling
19 jan. / 10:34
€ 1