Niet of onleesbaar gesigneerd - Boek des levens "The Unknown Story" - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Boek des levens "The Unknown Story" kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Niet of onleesbaar gesigneerd - Boek des levens "The Unknown Story" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boek des levens "The Unknown Story" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boek des levens "The Unknown Story" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boek des levens "The Unknown Story" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boek des levens "The Unknown Story" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boek des levens "The Unknown Story" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boek des levens "The Unknown Story" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Boek des levens "The Unknown Story" kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Fraai ingelijste kunstwerk boek des levens "The Unknown Story"
Het is vakkundig ingelijst door specialist, met glasplaat in een strak houten frame voorzien van nette passe-partout en geschikt voor wandophanging.
Afmeting lijst 43 x 53 cm
Afbeelding: 29 x 39 cm.
Het kunstwerk heeft een artistieke, symbolische uitstaling en is verder in zeer top staat (zeer lichte gebruikssporen).
Zie hiervoor de foto's welk onderdeel zijn van de omschrijving.

Artistiek & Symboliek
"Het boek des levens is "The Unknown Story" die met de tijd wordt ingelezen"
Het kunstwerk is passend en elk stijlvol,- modern-, vintage- en/of tijdloos interieur

Wordt goed verpakt en verzekerd verzonden.
Het kunstwerk is in top staat (minimale gebruikssporen).
Binnen Nederland € 8,90
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (52)

Geplaatst door  TosDsign
Lid sinds 2021
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
53 cm
43 cm
39 cm
29 cm