Onbekend - Bomschuit op het strand, toegeschreven aan K. van Waning (1861-1929)

Onbekend - Bomschuit op het strand, toegeschreven aan K. van Waning (1861-1929) kopen? Bied vanaf 75!
Onbekend - Bomschuit op het strand, toegeschreven aan K. van Waning (1861-1929) kopen? Bied vanaf 75!Onbekend - Bomschuit op het strand, toegeschreven aan K. van Waning (1861-1929) kopen? Bied vanaf 75!Onbekend - Bomschuit op het strand, toegeschreven aan K. van Waning (1861-1929) kopen? Bied vanaf 75!Onbekend - Bomschuit op het strand, toegeschreven aan K. van Waning (1861-1929) kopen? Bied vanaf 75!Onbekend - Bomschuit op het strand, toegeschreven aan K. van Waning (1861-1929) kopen? Bied vanaf 75!
  • Onbekend
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1800 t/m 1899
Drager Paneel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Bomschuit op het strand, mogelijk geschilderd door de Nederlandse kunstenaar Kees van Waning (1861-1929).

Het schilderij toont een traditionele Nederlandse vissersboot, een bomschuit, op het strand in de branding.

Er zijn verschillende figuren op en rond de boot te zien, vermoedelijk vissers, die bezig zijn met werkzaamheden.

De stijl is realistisch met impressionistische kenmerken, met aandacht voor de lichtinval en de beweging van het water en de lucht.

Het is geschilderd op een houten paneel en verkeert in redelijk goede staat, zie foto's.

Afmetingen ca: 30hx 24b x 1,2d cm

Het schilderij wordt zorgvuldig verpakt verzonden.

Redelijk goed, het heeft enkele kenmerken van ouderdom, passend bij de leeftijd en zou schoongemaakt kunnen worden. Zie foto's.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 23,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (118)

Geplaatst door  flokbluit
307 verkochte items
Alle items (24)