Niet of onleesbaar gesigneerd - Bouwornament - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bouwornament kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Bouwornament kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bouwornament kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bouwornament kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Bouwornament kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Margie
FA. (24)

349 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
Periode1800 t/m 1899
TechniekHout
StijlAziatisch
OnderwerpArchitectuur
Afmetingen33 cm x 11 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Oplageinicum
Architectonisch element afkomstig van een 'rijk' huis of tempel. Resten van polychrome uit tropisch hardhout gesneden. Azié.
ConditieRedelijk

gebruikssporen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(37)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

349 verkochte items
11
33
10
Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2020 om 13:04
Eindtijd:20-01-2020 om 21:57
Biedingen (14)
Bernhenk
20 jan. / 21:49
€ 120
vick0295
20 jan. / 21:49
€ 110
vick0295
20 jan. / 09:43
€ 90
Artsel
17 jan. / 15:15
€ 80
Bernhenk
17 jan. / 15:15
€ 70
Artsel
17 jan. / 15:15
€ 70
Bernhenk
17 jan. / 13:38
€ 60
Frieda1989
17 jan. / 13:38
€ 50
Frieda1989
17 jan. / 13:32
€ 45
Bernhenk
17 jan. / 13:32
€ 40
Frieda1989
17 jan. / 13:31
€ 30
Bernhenk
17 jan. / 13:31
€ 25
Frieda1989
17 jan. / 12:24
€ 15
bora
16 jan. / 17:35
€ 10