Niet of onleesbaar gesigneerd - Brons - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Brons kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Brons kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Brons kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Brons kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlAbstract
OnderwerpNaakt
Afmetingen15 cm x 20 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1000 gram
GesigneerdOngesigneerd
Liggende vrouw naakt
Kunstenaar onbekend

herkomst: uit erfenis

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (29)

Geplaatst door  Norush

Lid sinds 2019
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
20
15
10
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2023 om 21:57
Eindtijd:28-01-2023 om 20:04
Biedingen (7)
has
28 jan. / 08:31
€ 75
Fran31
25 jan. / 22:33
€ 65
Braamberg
25 jan. / 22:32
€ 55
Fran31
25 jan. / 22:32
€ 50
Braamberg
24 jan. / 07:34
€ 45
Podenco2015
24 jan. / 07:34
€ 40
Podenco2015
23 jan. / 22:13
€ 1