Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-29 - zigeunerdame - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-29 - zigeunerdame kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-29 - zigeunerdame kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C3749-29 - zigeunerdame kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
Lijst39 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
kunstenaar onbekend, zigeunerdame, olie op board

Dit werk kan uitsluitend worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

oppervlaktevuil, vergeelde vernis en slijtschade door de tijd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(67)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
34 cm
39 cm
21 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:11-07-2019 om 15:01
Eindtijd:25-07-2019 om 19:30
Biedingen (4)
kiwi01
25 jul. / 12:05
€ 25
Akke
25 jul. / 12:05
€ 20
kiwi01
24 jul. / 18:57
€ 15
Akke
22 jul. / 21:01
€ 10