Niet of onleesbaar gesigneerd - Das Treffen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Das Treffen kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Das Treffen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Das Treffen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Das Treffen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Das Treffen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Das Treffen kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1980
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 105 x 95 cm (h x b)
Incl. lijst 115 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Twee personen die mekaar ontmoeten tegen een stadse achtergrond.
Voorzien van authentiteitsbewijs. Zie foto's.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sittard, Nederland