Niet of onleesbaar gesigneerd - Digitale print op canvas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Digitale print op canvas kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Digitale print op canvas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Digitale print op canvas kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeFotografie
TechniekDigitale Print
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
Lijst70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Kleurrijke werk als computerprint op canvas. We kunnen geen signatuur ontdekken. Ophangsysteem aan de achterkant.  U kunt het kunstwerk komen bekijken en afhalen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem of per koerier toegezonden krijgen..

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (41)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
100 cm
70 cm
100 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 14:28
Eindtijd:05-12-2022 om 19:48
Biedingen (3)
lolisteen
04 dec. / 22:39
€ 5
Michgap
04 dec. / 22:39
€ 3
lolisteen
02 dec. / 15:26
€ 1