950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Fotografie |
Techniek | Digitale Print |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Kleurrijke werk als computerprint op canvas. We kunnen geen signatuur ontdekken. Ophangsysteem aan de achterkant. U kunt het kunstwerk komen bekijken en afhalen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem of per koerier toegezonden krijgen..
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 21-11-2022 om 14:28 |
Eindtijd | 5-12-2022 om 19:48 |