Niet of onleesbaar gesigneerd - ''Draaiende Derwisjen", "Whirling Derwish'' - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - ''Draaiende Derwisjen", "Whirling Derwish'' kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - ''Draaiende Derwisjen", "Whirling Derwish'' kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ''Draaiende Derwisjen", "Whirling Derwish'' kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ''Draaiende Derwisjen", "Whirling Derwish'' kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ''Draaiende Derwisjen", "Whirling Derwish'' kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  djs
FA. (10)

Lid sinds 2018
95 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRealistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31 cm x 11.5 cm (h x b)
Passe-partout39.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Vlotte tekening, met vaart.
  • Vijf draaiende figuren.
  • Onleesbaar gesigneerd.
  • Geheel in nieuwstaat.

"Een hand ontvangend naar de hemel gericht, de andere met de handpalm naar de aarde. Zo dansen de derwisjen al eeuwenlang, eindeloos draaiend om hun as om in hun trance het goddelijke met het aardse te kunnen verbinden. De sema is een prachtig ritueel van de Mevlevi, een soefi-orde uit Istanbul."

Tekening en passe-partout zijn in nieuwstaat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(46)
Geplaatst door  djs
FA. (10)

Lid sinds 2018
95 verkochte items
19.5 cm
39.5 cm
11.5 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-07-2020 om 17:02
Eindtijd:26-07-2020 om 20:26
Biedingen (3)
Nelsonius-art
15 jul. / 23:11
€ 5
MarleenW
15 jul. / 23:11
€ 3
Nelsonius-art
12 jul. / 23:22
€ 1