Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Franse beeldje kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Nikola
FA. (1)

Lid sinds 2021
17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
Jaartal1970
TechniekBrons
Afmetingen21.5 cm x 11 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht1.1 gram
GesigneerdOngesigneerd
OplageBronzen sculptuur
Zeer unieke een Franse massief bronzen beeldje kunstenaar onbekend, uit vermoedelijk de jaren '70

Het betreft een schitterend beeldje dat in zeer mooie staat verkeert. Het beeldje is niet gesigneerd, dus de kunstenaar is mij niet bekend. Het is een vrij zeldzaam sculptuur

Designer of in de stijl van: Onbekend
Afmetingen
Breed: 11 cm
Hoog: 21,5 cm
Materialen: Brons
Gewicht: 1,1 kg

Het is een perfecte woondecoratie en een fantastisch model voor de fotosessie.

De foto's maken deel uit van de beschrijving

Deze object wordt professioneel verpakt in beschermende folie met milieuvriendelijk vulmateriaal + verpakking op maat gemaakt moet worden prijs heeft opgenomen. Er wordt standaard dubbeldikke kartonnen dozen gebruikt ter bescherming van uw aankoop. Koper ontvangt een T&T code. Alle zendingen worden aangetekend en verzekerd verstuurd.)

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(53)
Geplaatst door  Nikola
FA. (1)

Lid sinds 2021
17 verkochte items
11
21.5
5
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-05-2022 om 08:14
Eindtijd:20-05-2022 om 20:18
Biedingen (8)
Vark
20 mei / 20:11
€ 45
Winterjan
17 mei / 11:30
€ 40
AdriaanB
17 mei / 11:30
€ 35
AdriaanB
17 mei / 11:29
€ 25
Winterjan
17 mei / 11:29
€ 20
AdriaanB
16 mei / 16:15
€ 5
Nikkela
16 mei / 16:15
€ 3
AdriaanB
10 mei / 21:02
€ 1