Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (248)

29841 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 34 cm (h x b)
Lijst70 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage88/125

Administratieve code:

QQTL

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
FA. (248)

29841 verkochte items
58 cm
70 cm
34 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:14-06-2019 om 13:52
Eindtijd:23-06-2019 om 16:10
AdriennePijnenburg
21 jun. / 11:46
€ 10