Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1915
TechniekGouache
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw. De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Glas is verwijderd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (77)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (114)

3060 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
55 cm
65 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 308,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 21:45
Eindtijd:14-08-2022 om 22:23
Biedingen (25)
AKGW971
14 aug. / 22:18
€ 268
jeef
14 aug. / 22:18
€ 248
jeef
14 aug. / 14:33
€ 228
Rosser
14 aug. / 11:30
€ 208
AndreHofman
14 aug. / 11:30
€ 200
AndreHofman
14 aug. / 11:24
€ 198
jeef
14 aug. / 11:24
€ 188
jeef
14 aug. / 11:09
€ 160
AndreHofman
14 aug. / 11:08
€ 150
jeef
14 aug. / 11:08
€ 150
AndreHofman
14 aug. / 11:08
€ 130
jeef
14 aug. / 11:08
€ 120
AndreHofman
14 aug. / 11:08
€ 100
jeef
14 aug. / 11:08
€ 90
AndreHofman
14 aug. / 11:08
€ 70
jeef
14 aug. / 11:08
€ 60
AndreHofman
10 aug. / 20:57
€ 50
AKGW971
10 aug. / 20:57
€ 45
AKGW971
10 aug. / 16:37
€ 25
AndreHofman
10 aug. / 16:37
€ 20
AKGW971
10 aug. / 15:20
€ 15
AndreHofman
10 aug. / 15:20
€ 10
AndreHofman
10 aug. / 09:14
€ 5
Creceveur
10 aug. / 00:43
€ 3
Elitepauper
07 aug. / 21:56
€ 1