Niet of onleesbaar gesigneerd - Geplukte haan op schaal - Olieverf op doek - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Geplukte haan op schaal - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Geplukte haan op schaal - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Geplukte haan op schaal - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Geplukte haan op schaal - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Geplukte haan op schaal - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Geplukte haan op schaal - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Geplukte haan op schaal - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Geplukte haan op schaal - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Olieverf op doek door onbekende kunstenaar.
Werk ademt de stijl van de Tachtigers.
Voorstelling van een geplukte haan op een schaal.
Niet gesigneerd
Niet gelijst, op spieraam, beeldmaat 50x61

Werk enkel op spieraam

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3289 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
61 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-08-2020 om 11:01
Eindtijd:05-09-2020 om 21:02
Biedingen (7)
LW1982
03 sep. / 16:58
€ 25
KunstkamerZandvoort
27 aug. / 20:53
€ 20
Akke
27 aug. / 19:21
€ 15
KunstkamerZandvoort
27 aug. / 19:20
€ 10
Akke
27 aug. / 19:20
€ 5
KunstkamerZandvoort
27 aug. / 19:02
€ 3
Akke
27 aug. / 11:29
€ 1