FA. (3)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Herfst landschap

Niet of onleesbaar gesigneerd - Herfst landschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Herfst landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Herfst landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Herfst landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Herfst landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Herfst landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Herfst landschap kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Herfst landschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  elen
FA. (20)

424 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1939
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Antieke schilderij.
Het schilderij in de vorige eeuw werd meegenomen uit Oekraïne.
Nieuwe vernis laag zit erop.

Oude unieke schilderij.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(35)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

424 verkochte items
82 cm
62 cm
70 cm
50 cm
Sluit over 1d 23u 14m 08s
Huidig bod€ 5
Volgend minimum bod: € 10
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:21-06-2022 om 21:28
Eindtijd:05-07-2022 om 21:45
Biedingen (3)
Mar10
gisteren / 00:52
€ 5
Pallant
gisteren / 00:52
€ 3
Pallant
22 jun. / 13:21
€ 1