Niet of onleesbaar gesigneerd - herten in het bos - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - herten in het bos kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - herten in het bos kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - herten in het bos kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - herten in het bos kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - herten in het bos kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - herten in het bos kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  yoake9270

Lid sinds 2021
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
Jaartal1949
TechniekOverig
StijlKlassiek
OnderwerpDieren
Afmetingen37 cm x 30 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht1435 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
mooi gave  ets plaat in massief koper met herten in het bos

gesigneerd met jBC
uit 1949

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(33)
Geplaatst door  yoake9270

Lid sinds 2021
2 verkochte items
30
37
2
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-06-2022 om 21:17
Eindtijd:22-06-2022 om 22:52
Biedingen (3)
Lieven24
09 jun. / 21:03
€ 5
Willem75
09 jun. / 21:03
€ 3
Willem75
09 jun. / 07:59
€ 1