Niet of onleesbaar gesigneerd - hoogwaardigheidsbekleders - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - hoogwaardigheidsbekleders kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - hoogwaardigheidsbekleders kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - hoogwaardigheidsbekleders kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - hoogwaardigheidsbekleders kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - hoogwaardigheidsbekleders kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
StijlAziatisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 13 cm (h x b)
Lijst34 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Ik bied aan twee antieke 19e eeuwse aquarellen waarop twee hoogwaardigheidsbekleders staan afgebeeld. Waarschijnlijk afkomstig uit het nabije oosten. Zijn niet uit de lijst geweest. Reflectie in de foto's is van de camera/glas. Mooi unieke items.

over het algemeen goed, niet uit de lijst gezien!

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
24 cm
34 cm
13 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-08-2020 om 12:55
Eindtijd:16-08-2020 om 20:24
Biedingen (6)
Artsel
16 aug. / 00:30
€ 20
dheeren
16 aug. / 00:30
€ 15
Artsel
15 aug. / 12:16
€ 10
dheeren
15 aug. / 12:16
€ 5
Artsel
07 aug. / 13:26
€ 3
nelleke1958
05 aug. / 14:33
€ 1