Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtskool op papier - Naakt midden 20e eeuw kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
StijlKlassiek
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Naakt op papier.Diverse ouderdomsverschijnslen.
ConditieRedelijk
Diverse ouderdomsverschijnselen.
Binnen Nederland € 9,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (63)

Geplaatst door  DAMshop
278 verkochte items
29 cm
45 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd8-7-2018 om 18:24
Eindtijd22-7-2018 om 22:00
Biedingen (8)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken