Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend olieverf "Stilleven kleurige Lelies" gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend olieverf "Stilleven kleurige Lelies" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend olieverf "Stilleven kleurige Lelies" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend olieverf "Stilleven kleurige Lelies" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend olieverf "Stilleven kleurige Lelies" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend olieverf "Stilleven kleurige Lelies" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend olieverf "Stilleven kleurige Lelies" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend olieverf "Stilleven kleurige Lelies" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend olieverf "Stilleven kleurige Lelies" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend olieverf "Stilleven kleurige Lelies" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Indrukwekkend olieverf "Stilleven kleurige Lelies" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 cm x 57 cm (h x b)
Lijst80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

enige craquele en het doek moet opnieuw worden opgespannen. Mooie vooroorlogse lijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41) Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
70 cm
80 cm
57 cm
67 cm

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-12-2020 om 17:52
Eindtijd:10-01-2021 om 22:29

Biedingen (21):

jurgen55
10 jan. / 22:23
€ 150
Jovabo2
10 jan. / 22:21
€ 140
jurgen55
10 jan. / 22:18
€ 130
iwanvanos
8 jan. / 13:52
€ 120
Braamberg
1 jan. / 12:20
€ 110
June7
1 jan. / 11:31
€ 100
Braamberg
29 dec. / 18:30
€ 90
jurgen55
29 dec. / 12:14
€ 80
Braamberg
28 dec. / 20:46
€ 70
evanessen
28 dec. / 19:42
€ 60
Braamberg
28 dec. / 19:42
€ 56
Braamberg
28 dec. / 19:42
€ 50
evanessen
28 dec. / 19:42
€ 45
Braamberg
28 dec. / 19:42
€ 40
evanessen
28 dec. / 19:42
€ 35
Braamberg
28 dec. / 19:38
€ 30
evanessen
28 dec. / 19:32
€ 25
Braamberg
28 dec. / 19:32
€ 21
Braamberg
28 dec. / 19:32
€ 5
evanessen
28 dec. / 19:32
€ 3
Braamberg
28 dec. / 18:00
€ 1