Een handbewerkte ingelijste foto uit 1872 met een afbeelding van het gebouw “Brentano’s Steun des Ouderdoms” aan de Herengracht(?) in Amsterdam. De foto is gemaakt ter gelegenheid van het “25-Jarig Regentschap van den Heer A.J.L. Gramiccia 1847-1872”. Dit staat handgeschreven op de onderrand van de foto. Aloysius Joachim Laurentius Gramiccia (1810-1883) was de 3e regent / ‘Vader’ van dit rooms katholieke tehuis voor oude mannen. -De foto is ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat. Ingelijst door F.F. Poulisse De Kort, Jacob van Campenstraat 64 in Amsterdam. -Afmetingen: Lijst, 53 x 69 x 3 cm. Beeld / foto, 41 x 57 cm. -Herkomst: Uit de kunstcollectie van Brentano , een organisatie die zijn bestaan te danken heeft aan Josephus Augustinus Brentano (Amsterdam, 28 augustus 1753 - Amsterdam, 16 april 1821), een Nederlandse katholieke koopman van Italiaanse afkomst, kunstverzamelaar, mecenas en filantroop. -Conditie: In goede staat met ouderdomssporen: De afdruk is wat vervaagd. De houten lijst heeft slijtplekken. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Afhandeling: -Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam. Afhalen heeft onze zeer sterke voorkeur. Vanwege de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk niet per post verzonden worden. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen. -U kunt in Nederland en België eventueel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”. (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”). Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor dit werk: € 52,10.
Goed
In goede staat met ouderdomssporen: De afdruk is wat vervaagd. De houten lijst heeft slijtplekken. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
koeriersdienst