Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingelijste foto uit 1872 , Herengracht Amsterdam, Brentano’s Steun des Ouderdoms kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkFotografie
Jaartal1872
TechniekHandbewerkt
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 69 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
  • Een handbewerkte ingelijste foto uit 1872 met een afbeelding van het gebouw “Brentano’s Steun des Ouderdoms” aan de Herengracht(?) in Amsterdam.
    De foto is gemaakt ter gelegenheid van het “25-Jarig Regentschap van den Heer A.J.L. Gramiccia 1847-1872”. Dit staat handgeschreven op de onderrand van de foto.
    Aloysius Joachim Laurentius Gramiccia (1810-1883) was de 3e regent / ‘Vader’ van dit rooms katholieke tehuis voor oude mannen.
    -De foto is ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat. Ingelijst door F.F. Poulisse De Kort, Jacob van Campenstraat 64 in Amsterdam.
    -Afmetingen: Lijst, 53 x 69 x 3 cm. Beeld / foto, 41 x 57 cm.
    -Herkomst: Uit de kunstcollectie van Brentano , een organisatie die zijn bestaan te danken heeft aan Josephus Augustinus Brentano (Amsterdam, 28 augustus 1753 - Amsterdam, 16 april 1821), een Nederlandse katholieke koopman van Italiaanse afkomst, kunstverzamelaar, mecenas en filantroop.
    -Conditie: In goede staat met ouderdomssporen: De afdruk is wat vervaagd. De houten lijst heeft slijtplekken.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling:
    -Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam. Afhalen heeft onze zeer sterke voorkeur.
    Vanwege de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk niet per post verzonden worden.
    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”). Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor dit werk: € 52,10.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat met ouderdomssporen: De afdruk is wat vervaagd. De houten lijst heeft slijtplekken.
    Kan zo aan de muur.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (62)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3190 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
69 cm
53 cm
57 cm
41 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd28-5-2023 om 0:07
Eindtijd12-6-2023 om 19:12
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken