Niet of onleesbaar gesigneerd - Jefferys - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Jefferys kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Jefferys kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jefferys kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jefferys kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jefferys kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jefferys kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jefferys kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jefferys kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
oude schilderij getekend met jjeferys of zoiets
word uit lijst gehaald om te verzenden
goed tt zeer goede conditie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nevele (hansbeke), België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 20,60
Wereldwijd € 46,80