Niet of onleesbaar gesigneerd - Kleurenzeefdruk ABSTRACTE LIJNEN - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Kleurenzeefdruk ABSTRACTE LIJNEN kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Kleurenzeefdruk ABSTRACTE LIJNEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kleurenzeefdruk ABSTRACTE LIJNEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kleurenzeefdruk ABSTRACTE LIJNEN kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kleurenzeefdruk ABSTRACTE LIJNEN kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen80 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Een prachtige grote kleurenzeefdruk van een mij onbekende kunstenaar.
Deze zeefdruk is een prachtig voorbeeld van Optical Art in de BAUHAUS stijl.
Afmeting blad 80 x 67 cm in nieuwstaat.
Het werk is niet gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-05-2022 om 10:02
Eindtijd:13-05-2022 om 19:21
Biedingen (8)
Fernan1
11 mei / 21:41
€ 35
Florian95
11 mei / 21:40
€ 30
Fernan1
11 mei / 21:40
€ 25
Florian95
11 mei / 21:39
€ 20
Fernan1
11 mei / 21:39
€ 15
Florian95
11 mei / 08:46
€ 5
yah_wa
11 mei / 08:46
€ 3
Florian95
10 mei / 16:42
€ 1