Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Knotwilgen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Bernardenbeppie
FA. (6)

Lid sinds 2020
207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1978
TechniekPen (Inkt)
DragerKarton
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 17 cm (h x b)
Lijst24 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi landschapje met knotwilgen van Hein van de Boomen. Hein was een Mierlose kunstenaar. Zijn zelf ontworpen bidprentje vind je op de achterkant.

Ingelijst achter glas. Mooie passepartout maar wel wat vergeeld. Alles bij elkaar een mooi werkje.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(53)
FA. (6)

Lid sinds 2020
207 verkochte items
28 cm
24 cm
17 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 00:11
Eindtijd:13-12-2020 om 15:30
Biker
08 dec. / 16:57
€ 1