Niet of onleesbaar gesigneerd - laat 19e eeuw Franse? Art Nouveau tekening "lezende vrouwen" niet gesign. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - laat 19e eeuw Franse? Art Nouveau tekening "lezende vrouwen" niet gesign. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - laat 19e eeuw Franse? Art Nouveau tekening "lezende vrouwen" niet gesign. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - laat 19e eeuw Franse? Art Nouveau tekening "lezende vrouwen" niet gesign. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - laat 19e eeuw Franse? Art Nouveau tekening "lezende vrouwen" niet gesign. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - laat 19e eeuw Franse? Art Nouveau tekening "lezende vrouwen" niet gesign. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - laat 19e eeuw Franse? Art Nouveau tekening "lezende vrouwen" niet gesign. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - laat 19e eeuw Franse? Art Nouveau tekening "lezende vrouwen" niet gesign. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - laat 19e eeuw Franse? Art Nouveau tekening "lezende vrouwen" niet gesign. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - laat 19e eeuw Franse? Art Nouveau tekening "lezende vrouwen" niet gesign. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
Lijst27 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
  • Originele, waarschijnlijk Franse, omstreeks 1880/1890 Potlood/Sepia in de art Nouveau stijl gemaakte tekening "jonge dames met boek". Aparte ovalen voorstelling (bladmaat 23x33 cm)  in een sobere vroeg 20e eeuwse houten lijst. Geen signatuur op te herkennen. Het aquarel verkeert in goede conditie. De lijst heeft wel de nodige beschadigingen.
Dit item valt onder de margeregeling

in goede staat - in originele lijst

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
FA. (112)

3007 verkochte items
37 cm
27 cm
35 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2022 om 21:57
Eindtijd:03-07-2022 om 22:30
Biedingen (7)
xtraterrestra
vandaag / 22:22
€ 25
Katrien62
vandaag / 22:22
€ 20
xtraterrestra
vandaag / 16:22
€ 15
Fabbricotti
vandaag / 09:50
€ 10
zita
22 jun. / 20:21
€ 5
Wuysterw
22 jun. / 00:18
€ 3
Fabbricotti
21 jun. / 22:23
€ 1