Niet of onleesbaar gesigneerd - Levensboom ‘Ujamaa’ - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Levensboom ‘Ujamaa’ kopen? Bied vanaf 10!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Levensboom ‘Ujamaa’ kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Levensboom ‘Ujamaa’ kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Levensboom ‘Ujamaa’ kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Hout
Stijl Afrikaans
Onderwerp Etnografica
Afmetingen 115 x 15 x 26 cm (h x b x d)
Gewicht 30 gram
Gesigneerd Ongesigneerd
Afrikaanse ebbenhouten levensboom - MAKONDE – Tanzania

Levensboom ‘Ujamaa’ uit Tanzania van Makonde stam
Buitengewone ebbenhouten Levensboom, ofwel Ujamaa, hetgeen familie betekent.
Uit een stuk ebbenhout gestoken.
De figuren zijn zeer subtiel afgewerkt, vooral de kleding en de haren.
Afmetingen: Lengte 115 cm, breedte 15 cm, diepte 26cm.
Gewicht tussen 25 en 30 kg.
Een schitterend werk.

Geen beschadegingen of blutsen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 120,00