Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
Jelle Hoogstra - Frans straatbeeld - Ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 51.5 x 35.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 69 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wellen, België |
Objectlocatie | Wellen, België |
Starttijd | 21-3-2023 om 10:51 |
Eindtijd | 28-3-2023 om 19:27 |