Niet of onleesbaar gesigneerd - Modern schilderij - gemengde techniek = gesigneerd. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Modern schilderij - gemengde techniek = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Modern schilderij - gemengde techniek = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Modern schilderij - gemengde techniek = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Modern schilderij - gemengde techniek = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Modern schilderij - gemengde techniek = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Modern schilderij - gemengde techniek = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

808 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 27 cm (h x b)
Lijst35 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Modern schilderij - gemengde techniek = gesigneerd.

Heel apart  schilderij dat is gesigneerd maar voor mij niet herkenbaar wie de kunstenaar is.

Het schilderij is gekocht bij een kunsthandel - zie foto.

De techniek is aquarel - potlood - inkt maar ook krassen en breuken.
Maar zo is het door de kunstenaar wel bedoeld omdat het zo door de kunsthandel is verkocht.

Wordt aangetekend verzonden.

De lijst heeft wat kleine beschadigingen maar zijn in de kleur bijgewerkt dus amper zichtbaar.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

808 verkochte items
43 cm
35 cm
27 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:31-07-2018 om 19:50
Eindtijd:03-08-2018 om 20:01
marianne1948
03 aug. / 12:01
€ 1