Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Gravure |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 28.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 27.5 x 37.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
De passepartout is wat vlekkerig maar de gravure niet. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heiloo, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Heiloo, Nederland |
Starttijd | 27-4-2024 om 11:01 |
Eindtijd | 5-5-2024 om 22:39 |