Een schilderij NAAR het werk van Jacob Maris (1837-1899) “Landschap in de omgeving van Den Haag” uit 1891. Zie voor het originele werk de 3e foto. -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam. -Afmetingen: Spieraam, 36½ x 58 x 1½ cm. Conditie: In goede staat met ouderdomssporen, slijtplekjes, retoucheringen en het doek heeft een plekje met verfverlies in de linkerbenedenhoek (zie de 16e foto) . Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Jacob Maris (1837-1899) was een van de belangrijkste schilders van de Haagse School. Als geen ander wist hij de zilvergrijze tonen van een Hollandse bewolkte dag vast te leggen en combineerde deze met diepe bruinen, okers en een enkele toets van kleur. Hij schilderde vooral landschappen, stads- en strandgezichten. (Bron: Wikipedia) Het schilderij van Jacob Maris “Landschap in de omgeving van Den Haag” uit 1891, is gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 99,2 x 80,2 cm, en bevindt zich in een particuliere collectie in Nederland.
Afhandeling: -Het schilderij kan afgehaald worden in Amsterdam. -Het schilderij kan aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië: 15,00 euro.
Goed
In goede staat met ouderdomssporen, slijtplekjes, retoucheringen en het doek heeft een plekje met verfverlies in de linkerbenedenhoek (zie de 16e foto) . Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00