Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board, Accordeonspeler - Ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board, Accordeonspeler - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board, Accordeonspeler - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board, Accordeonspeler - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board, Accordeonspeler - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board, Accordeonspeler - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1988
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen78.5 cm x 58.5 cm (h x b)
Lijst85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Goede staat, maar mogelijk met wat oppervlakkige slijtage schade in de hoeken rechtsboven en linksonder.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(37)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
65 cm
85 cm
58.5 cm
78.5 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-07-2020 om 11:21
Eindtijd:12-07-2020 om 19:27
Biedingen (4)
NeoGeo
12 jul. / 13:18
€ 5
nelleke1958
12 jul. / 00:15
€ 3
Agapan
12 jul. / 00:15
€ 3
nelleke1958
03 jul. / 13:04
€ 1