Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven “Anthurium” – ca 1900 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
OnderwerpStilleven
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen75 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij van een ons onbekende kunstenaar.

    -Olieverf op doek, gespannen op een houten spieraam. Niet meer ingelijst.

    -Gesigneerd linksboven (“Muntz”?). Het jaartal is onbekend, waarschijnlijk rond 1900.

    -Afmetingen: Spieraam 75 x 61 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel.

    -Conditie: Het werk is ietHetn goede staat met ouderdomssporen, slijtplekjes m.n. aan de randen.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    (Gelijktijdig met dit schilderij bieden wij nog een werk van deze kunstenaar ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het werk is in goede staat met ouderdomssporen, slijtplekjes m.n. aan de randen. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (48)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84 )

2942 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
61 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-01-2020 om 02:19
Eindtijd:09-02-2020 om 21:10
Biedingen (8)
oortwijn
06 feb. / 04:30
€ 25
Aapeloekie
06 feb. / 04:30
€ 20
Aapeloekie
30 jan. / 22:49
€ 15
artb
29 jan. / 19:45
€ 10
TripleR
29 jan. / 19:45
€ 7
TripleR
29 jan. / 19:45
€ 5
artb
29 jan. / 19:45
€ 3
TripleR
27 jan. / 18:35
€ 1