Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen92 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Goede staat, met een witte plek rechts van de vaas. Rechtsboven van het signatuur wat verfverlies (zichtbaar op de foto met het signatuur).

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (42)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (348)

Lid sinds 2010
48063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (695)
61 cm
92 cm
Dit item is verkocht voor 26,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-08-2020 om 15:17
Eindtijd:06-09-2020 om 22:05
Biedingen (7)
takamine
06 sep. / 21:25
€ 23
blackbird94
30 aug. / 16:45
€ 18
nelleke1958
28 aug. / 13:27
€ 13
blackbird94
28 aug. / 13:27
€ 10
nelleke1958
28 aug. / 13:01
€ 5
blackbird94
28 aug. / 11:10
€ 3
nelleke1958
26 aug. / 16:39
€ 1