Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Havengezicht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Havengezicht kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Havengezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Havengezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Havengezicht kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1963
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen86 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Let op: Het betreft op een los doek wat niet is bevestigd aan een spieraam.

Werk van een onbekende 'Coninck', door het grote aantal kunstenaars met deze naam is het niet te herleiden wie de kunstenaar betreft.

Het werk is wat licht dof en vuil en dient bovendien aan een spieraam te worden bevestigd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (38)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (645)
53 cm
86 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2023 om 12:46
Eindtijd:05-02-2023 om 21:46
Biedingen (7)
Andredriessen
05 feb. / 16:51
€ 25
Akke
05 feb. / 12:36
€ 20
Andredriessen
04 feb. / 12:27
€ 15
Akke
03 feb. / 16:34
€ 10
Fornes
28 jan. / 22:42
€ 5
Andredriessen
25 jan. / 22:02
€ 3
nelleke1958
23 jan. / 13:30
€ 1