Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, “Portret vrouw” – gesigneerd – oud – 65 x 54 cm. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen65 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij van een ons onbekende (Belgische?) kunstenaar.

    -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam.

    -Gesigneerd rechtsonder. Helaas hebben wij de signatuur niet kunnen thuisbrengen.

    -Jaartal onbekend.

    -Afmetingen: Spieraam, 65 x 54 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel.

    -Conditie: In goede staat met ouderdomssporen: slijtplekjes, m.n. aan de randen, craquelé en het werk zou schoongemaakt kunnen worden. Het doek heeft in het midden (op de hoogte van de kin van de vrouw) een horizontale ‘doordruk’ van de middenlat van het spieraam.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan binnen Nederland verzonden worden via PostNL.

    -Het werk kan binnen de EU verzonden worden via GLS.

    -Het werk kan NIET naar landen buiten de EU verzonden worden.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 15,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat met ouderdomssporen: slijtplekjes, m.n. aan de randen, craquelé en het werk zou schoongemaakt kunnen worden. Het doek heeft in het midden (op de hoogte van de kin van de vrouw) een horizontale ‘doordruk’ van de middenlat van het spieraam. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:02-05-2020 om 15:21
Eindtijd:15-05-2020 om 22:01

Biedingen (16):

MvanKessel
15 mei / 21:52
€ 70
Pisti5
15 mei / 21:50
€ 60
MvanKessel
15 mei / 21:45
€ 50
Pisti5
15 mei / 21:45
€ 48
MvanKessel
15 mei / 20:51
€ 43
Pisti5
15 mei / 20:38
€ 38
GHOff
15 mei / 20:37
€ 33
Pisti5
15 mei / 20:37
€ 28
GHOff
15 mei / 13:50
€ 23
Pisti5
8 mei / 03:28
€ 18
TripleR
8 mei / 03:28
€ 15
TripleR
6 mei / 10:50
€ 13
Aapeloekie
6 mei / 10:50
€ 8
Aapeloekie
5 mei / 22:23
€ 5
ockhuizen
4 mei / 16:54
€ 3
elen
3 mei / 11:19
€ 1