Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1900 geschilderd Haagse School landschap - gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1900 geschilderd Haagse School landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 60,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1900 geschilderd Haagse School landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1900 geschilderd Haagse School landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1900 geschilderd Haagse School landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1900 geschilderd Haagse School landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1900 geschilderd Haagse School landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1900 geschilderd Haagse School landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1900 geschilderd Haagse School landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1900 geschilderd Haagse School landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - omstreeks 1900 geschilderd Haagse School landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
Lijst32 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

ConditieRedelijk

enigzins vuil en wat craquele.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
FA. (113)

3029 verkochte items
27 cm
32 cm
20 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:15-11-2019 om 14:49
Eindtijd:29-11-2019 om 22:05
Biedingen (11)
amaryllis
29 nov. / 21:58
€ 60
DaanS
27 nov. / 21:23
€ 50
amaryllis
27 nov. / 21:04
€ 45
DaanS
27 nov. / 12:31
€ 40
amaryllis
25 nov. / 14:01
€ 35
DaanS
25 nov. / 10:57
€ 30
amaryllis
25 nov. / 10:57
€ 30
DaanS
25 nov. / 10:56
€ 25
amaryllis
25 nov. / 10:56
€ 20
DaanS
17 nov. / 10:30
€ 15
TotalArtHolland
16 nov. / 10:27
€ 10