Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1920 - Aquarel "Parijs -ochtend aan de Quai de Montebello" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1920 - Aquarel "Parijs -ochtend aan de Quai de Montebello" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 20,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1920 - Aquarel "Parijs -ochtend aan de Quai de Montebello" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1920 - Aquarel "Parijs -ochtend aan de Quai de Montebello" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1920 - Aquarel "Parijs -ochtend aan de Quai de Montebello" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1920 - Aquarel "Parijs -ochtend aan de Quai de Montebello" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1920 - Aquarel "Parijs -ochtend aan de Quai de Montebello" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1920 - Aquarel "Parijs -ochtend aan de Quai de Montebello" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1920 - Aquarel "Parijs -ochtend aan de Quai de Montebello" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1920 - Aquarel "Parijs -ochtend aan de Quai de Montebello" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Omstreeks 1920 - Aquarel "Parijs -ochtend aan de Quai de Montebello" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
Lijst39 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Weinig zichtbare onregelmatigheden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
FA. (112)

3000 verkochte items
47 cm
39 cm
30 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:19-03-2019 om 10:15
Eindtijd:02-04-2019 om 21:40
Biedingen (4)
Marcello020
01 apr. / 21:00
€ 20
Welkoop
01 apr. / 21:00
€ 16
Welkoop
19 mrt. / 17:21
€ 15
Braamberg
19 mrt. / 17:19
€ 10