Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend. Aquarel. Parijs terras. La Cremaillere 1900. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend. Aquarel. Parijs terras. La Cremaillere 1900. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend. Aquarel. Parijs terras. La Cremaillere 1900. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend. Aquarel. Parijs terras. La Cremaillere 1900. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend. Aquarel. Parijs terras. La Cremaillere 1900. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend. Aquarel. Parijs terras. La Cremaillere 1900. kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Fris goed werk.

Nette lijst.

Lijst 46x36

Werk 24x15

Zie foto's.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)
Geplaatst door  Akke
FA. (25 )

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:10-06-2018 om 10:23
Eindtijd:17-06-2018 om 21:18
Robertzeno
17 jun. / 20:53
€ 10