Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zonsondergang - Verkocht

onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zonsondergang kopen? Bied vanaf 1!

onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zonsondergang kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zonsondergang kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zonsondergang kopen? Bied vanaf 1!onbekend kunstenaar - olieverf op doek - zonsondergang kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij

mooi schilderij van onbekend kunstenaar

het werk is olieverf op doek

het schilderij is in goede staat

deze mooie zonsondergang heeft prachtige kleuren en een goede verfstructuur

het werk is ingekaderd met een houten kader

de afmetingen zijn 40cmX34cm

word aangetekend en verzekerd verzonden in een goede verpakking.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deurne, België