Koen Vanmechelen - The Fighter
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Schilderij van bomschuit op rivier met dorpje op de achtergrond. Olieverf op doek, 20ste eeuw. Schilderij is linksonder gesigneerd maar moeilijk te lezen. Afmeting is 40x30cm. In prima conditie.
Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.
Objectlocatie | Esch, Nederland |
Starttijd | 17-10-2017 om 8:43 |
Eindtijd | 24-10-2017 om 8:43 |