Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 16 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Beek met uitzicht op huis
ConditieRedelijk
Schilderij zonder glas ervoor.
Geen zichtbare beschadigingen
Lijst is oud